KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714012
nr 1371 4012
Grafiskt blad
Gicléetryck, Anna Essipova, Uggla. Signerad, numrerad 15/50. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:24:11
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)